Bory Bývanie

Nájdite svoje vysnívané bývanie v novej štvrti

Bory Bývanie je novovznikajúca štvrť, ktorá patrí pod mestské časti Devínska Nová Ves a Lamač. Nájdete v nej všetko, čo Vám zabezpečí kvalitné bývanie.

Oceníte  kvalitné vyhotovenie stavby, keďže za projektom stojí renomovaný developer: Penta Real Estate, s bohatými skúsenosťami v oblasti výstavby. 

Jedným z najväčších lákadiel je však určite aj nákupné centrum Bory Mall. Práve vďaka shoppingu nájdete v rámci Borov všetko čo potrebujete. Od reštaurácií a kaviarní, cez potraviny, lekárne, banky, poštu, obchody s oblečením až po moderné kinosály, Detský svet či posilňovňu a bazén. Benefitom je jednoznačne aj blízkosť najmodernejšej Nemocnice novej generácie Bory.

Zóna Bory disponuje okrem už spomínanej občianskej vybavenosti aj materskou školou, viacerými zastávkami MHD v tesnej blízkosti projektu a priamym napojením na diaľnicu D2 a obchvat Bratislavy. Veľkým benefitom pre obyvateľov bude v blízkom období aj vybudovanie železničnej zastávky, čo umožní obyvateľom efektívnu dopravu do mesta. Do budúcna je z hľadiska dopravy v pláne predĺženie Saratovskej z Dúbravky, ako aj vybudovanie električkovej trate.

O PROJEKTE:

Lokalita

kompletná občianska vybavenosť

Nákupné možnosti

blízkosť nákupného centra Bory Mall s komplexnými službami

Doprava

priama dostupnosť do celej Bratislavy: autobusy, napojenie na diaĺnicu

Pohodlné bývanie

výborné pôdorysné riešenia

Relax a príroda

blízkosť lesov Malých Karpát, Devínskej Kobyly

Šport a rekreácia

crossfitové a športové ihriská, bazén, fitness,

VYBERTE SI BYT PODĽA PREDSTÁV:

Mapa Lokality

Kontaktujte ma

Veľmi rád Vám odpoviem na všetky Vaše otázky

Ivan Babusik_ivanbabusik.sk_kontakt

Mgr. Ivan Babušík

Realitný Maklér

Bratislava
Ružinovská 42, 821 01 Bratislava

Compare listings

Compare