Predaj Dostupné
4 izbový bungalov s privátnym jazierkom
Rezidenčná, Hrubá Borša
 • 429,990€

Popis

Exkluzívne Vám ponúkam na predaj novostavbu dizajnového 4 izbového bungalovu, situovaného v nádhernom prostredí rezidenčného areálu Green Residence – Hrubá Borša. Oceníte pokoj a krásne výhľady na zelené golfové ihrisko či privátne jazierko s vlastným vstupom z móla. V tejto nehnuteľnosti sa budete skutočne cítiť ako na celoročnej dovolenke.

DOM:

Úžitková plocha tohto murovaného bungalovu, postaveného v roku 2018 je 101,35 m2. Dodatočný úložný priestor v rámci domu vám poskytne aj pochôdzna povala. Bungalov je umiestnený na pozemku o veľkosti 471 m2 a disponuje aj tromi priestrannými kaskádovitými terasami, ktoré sú navrhnuté tak, aby mali jedinečné využitie: 1. terasa predstavuje priestor na posedenie s priateľmi s krásnymi výhľadmi na zelené ihrisko a jazierko, 2. terasa disponuje predprípravou na zapojenie vírivky či exteriérovej sauny a hojdačkou, 3. terasa má priestor pre grilovaciu zónu pri jazierku so vstupom na mólo a do jazierka. Pred domom sú k dispozícii aj 3 parkovacie státia.

VIDEO-OBHLIADKA:

DISPOZÍCIA:

Dom disponuje vstupnou chodbou s úložným priestorom a samostatnou toaletou. Priestrannú dennú časť domu tvorí obývacia izba s výstupom na terasu, kuchynská a jedálenská časť. Dom ďalej disponuje spálňou s krásnymi výhľadmi a s výstupom na terasu, kúpeľňou s walk-in sprchovým kútom a toaletou, detskou izbou, relaxačnou miestnosťou/pracovňou, technickou miestnosťou s výstupom na pochôdznu povalu.

3D VIRTUÁLNA PREHLIADKA:

https://my.matterport.com/show/?m=qHwSo98p6eZ

ZARIADENIE:

Dom sa predáva zariadený (viď. fotografie). Disponuje teplovodným podlahovým kúrením. V rámci nadštandardu tiež oceníte: veľkoformátovú dlažbu, elektrické exteriérové žalúzie, biokrb, 4 klimatizačné jednotky s filtráciou a ionizáciou, ledkové podsvietenie stropov v obývačke a v spálni, predprípravu na alarm a na kamerový systém. V rámci exteriéru, resp. terás so zámkovou dlažbou máte k dispozícii: hojdačku, predprípravu na vírivku, vlastné mólo s prístupom do jazierka.

POZEMOK:

Bungalov disponuje pozemkom v celkovej výmere 471 m2. Exteriér domu bol navrhnutý tak, aby vďaka zámkovej dlažbe a kaskádovitému charakteru vyžadoval minimálnu starostlivosť a zároveň majiteľom poskytoval maximálnu využiteľnosť.


PARKOVANIE:

K dispozícii sú 3 privátne vonkajšie parkovacie miesta priamo pred domom.

LOKALITA:

Tento bungalov je situovaný v krásnom a pokojnom prostredí  uzatvoreného rezidenčného komplexu Green Residence – Hrubá Borša. V rámci areálu nájdete okrem golfového ihriska, reštauráciu, kaviareň s veľkým detským ihriskom. V samotnej obci Hrubá Borša sú viaceré materské škôlky, potraviny, reštaurácia, fitness centrum, nájdete tu aj nový park s detským ihriskom, jazdeckú školu či možnosti pre cyklistiku. Táto lokalita je vhodná nielen pre golfových nadšencov, ale pre všetkých, ktorí majú radi kľud, prírodu a krásne prostredie okolo seba. V Senci ste do 10 min a v Bratislave cca do 30 min.

CENA:

429.990 €

Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.

Detail

Spálne
3
Izby
4
Kupeľňa
1
Veľkosť nehnuteľnosti
101,35 m2
Veľkosť pozemku
471 m2
Rok výstavby
2018
Updated on 4 júna, 2024 at 6:10 pm

Dodatočný detail

 • Typ: Tehlový dom
 • Zariadenie: Zariadený
 • Zateplenie: Áno
 • Parkovanie: 3 x vonkajšie parkovacie státie
 • Vykurovanie: Vlastné
 • Klimatizácia: 4x
 • Jazierko: Áno

Adresa

 • Adresa Rezidenčná, Hrubá Borša
 • Mesto Hrubá Borša
 • Krajina Slovensko

Kontaktné informácie

Mgr. Ivan Babušík
 • Mgr. Ivan Babušík
 • +421 907 610 241 WhatsApp
Zobraziť inzeráty

Mám záujem o túto nehnuteľnosť

Compare listings

Compare
Mgr. Ivan Babušík
 • Mgr. Ivan Babušík