Čo robím inak?

Potreby klienta a dlhodobé partnerstvá

Moje meno je Ivan Babušík, a v centre môjho záujmu je v prvom rade klient, jeho potreby a ciele. Snažím sa vytvárať dlhodobé partnerstvá a vzťahy, založené na otvorenej komunikácii a dôvere.

Aký je môj cieľ?

Mojím cieľom je mať spokojných klientov, ktorí sa ku mne opakovane vracajú. Práve preto uprednostňujem kvalitu na úkor kvantity. Nesnažím sa mať v ponuke 100ky nehnuteľností a pre ich majiteľov a samotný predaj nič nerobiť. Naopak moja stratégia je úplne odlišná. Pracujem s menším počtom nehnuteľností v ponuke, ale k predaju sa staviam aktívnym spôsobom, aby som mojim klientom odovzdal maximum a pomohol im s predajom nehnuteľnosti čo najefektívnejším spôsobom.

449

spokojných klientov

7

rokov skúseností v obchode

63 mil. €

objem zrealizovaných obchodov

Prečo ma klienti vyhľadávajú?

20

ľudský prístup

21

skúsenosti

22

individuálne stratégie

23

spoľahlivosť

Aký je môj postup?

Zistenie potrieb

Za každou nehnuteľnosťou stojí vždy človek so svojim príbehom, preto sa v prvom rade snažím zistiť a pochopiť jeho situáciu a potreby.

Analýza nehnuteľnosti

Osobná obhliadka nehnuteľnosti a lokality je samozrejmosťou, aby som zistil všetky jej výhody aj prípadné nedostatky, a následne tak správne nastavil stratégiu predaja.

Nastavenie stratégie predaja

Na základe pochopenia potrieb predávajúcich a analýzy nehnuteľnosti, Vám nastavím predajnú cenu nehnuteľnosti a stratégiu predaja tak, aby sme dosiahli predaj v rámci zadefinovaných požiadaviek.

Príprava nehnuteľnosti

Homestaging zohráva pri predaji dôležitú úlohu. Ľudia sa častokrát rozhodujú na základe prvého dojmu. Vďaka homestagingu dokážeme vyzdvihnúť výhody priestoru a spraviť byt / dom vizuálne atraktívnym. Štatistiky hovoria, že vďaka homestagingu sa nehnuteľnosti predajú až o 50% rýchlejšie, pričom sa predajná cena zvýši aj viac ako o 6%.

Príprava prezentácie a reklamnej kampane

Profesionálne spracovanie podkladov k nehnuteľnosti je jedným zo základných kameňov úspechu. Preto sú fotografie, videá, vizualizácie či 3D prezentácie robené profesionálnym fotografom.

Spustenie predajnej kampane

Nehnuteľnosti prezentujem prostredníctvom online prezentácie a platenej reklamy na najsledovanejších realitných portáloch, a zároveň s využitím sociálnych sietí (Facebook, Instagram, Youtube) a rôznych marketingových kampaní v rámci nich.

Zrealizovanie obhliadok

Veľakrát sa „ľady lámu“ práve na obhliadke. Nepracujem ako otvárač dverí, ale kupujúcich aktívne zoznamujem s nehnuteľnosťou a zároveň zisťujem ich potreby a túžby. Využívam pri tom dlhoročné skúsenosti v obchode, s aplikovaním poznatkov psychológie predaja. Mojim zámerom je totiž uspokojiť obe strany.

Zabezpečenie kompletného servisu

Pri spolupráci so mnou nemáte žiadne starosti.

  • zabezpečím pre Vás kompletné vypracovanie zmluvnej dokumentácie,
  • pomôžem s vybavením znaleckého posudku,
  • zabezpečím notársku úschovu / bankovú vinkuláciu,
  • pripravím návrhy na vklad na Katastrálny úrad,
  • pomôžem s prehlásením energií u príslušných dodávateľov elektriny, plynu a vody,
  • zabezpečím finálne odovzdanie nehnuteľnosti vrátane vyhotovenia preberacieho protokolu.

Kontaktujte ma

Veľmi rád Vám odpoviem na všetky Vaše otázky

Ivan Babusik_ivanbabusik.sk_kontakt

Mgr. Ivan Babušík

Realitný Maklér

Bratislava
Ružinovská 42, 821 01 Bratislava

Compare listings

Compare