Referencie

Čo hovoria o mne spokojní klienti?

ku každému klientovi pristupujem individuálne

Veľmi oceňujem ústretový a proklientský prístup pána Babušíka pri rokovaniach o kúpe pozemku. Aj vďaka jeho prístupu sa tento obchod uskutočnil. Môžem ho komukoľvek v budúcnosti bezvýhradne odporučiť.
od Marek Ondrejka
Managing Director, Black Swan Investments & Consultancy
Rada by som sa Vam uprimne podakovala za individualny pristup pri kupe nasho noveho byvania. Pan Babusik je nielen velky profesional, ale zaroven svoju pracu robi s radostou a nadsenim a svojim priatelskym pristupom si nasu rodinu velmi rychlo ziskal. Velmi pekne Vam touto cestou este raz dakujeme, za vyriesenie nasich potrieb, ktore sa len vdaka Vam podarilo naplnit 😊 Dakujeme pekne, Siekelovci.
od Renáta Siekelová
Branch Manager, Poštová Banka
Dakujem p. Babusikovi za profesionalny pristup a pomoc pri uzatvoreni transakcie.
od Peter Velits
Co-founder, Isadore Apparel
Well organized and experienced real estate sales agent with a professional and client-oriented approach.
od Marek Benčat
Head of Private Banking, Czech Republic and Slovakia Privatbanka a.s.
Proklientsky, zaroven transparentny a profesionalny pristup.
od Miroslav Cegin
Co-Founder, Malina Potraviny
I enjoyed the cooperation with Ivan very much during the process of the purchase of my apartment. He was always well prepared, timely, provided valuable insights during the selection part of the process, and was also open-minded with some of my non-standard requirements.
od Martin Hrežo
Group CEO, Penta Hospitals International
Pán Babušík je veľmi skúsený a príjemný človek. Vyzná sa v tom čo robí a poradí vždy k spokojnosti. Jeho profesionálny a promptný prístup nám uľahčil a spríjemnil kúpu.
od Patrik Pšenák
Senior Project Manager, Kovaco Electric a.s.
Very professional, always on time, was going out of his way to make us the owners of our dream house. I would highly recommend Ivan to anyone who is buying a property in Slovakia.
od Mladen Brus
Corporate Operations Manager, Scenic - Luxury Cruises & Tours
Rád by som vyzdvihol vysoko profesionálny a proklientsky prístup pri komunikácii s pánom Babušíkom, vždy ochotne poradí a promptne vyrieši všetky požiadavky.
od Marek Naňák
Finance Director, Dextram
Ďakujem p. Babušíkovi za jeho proklientský a ľudský prístup, ochotu poradiť a profesionalitu, ktorú dokazuje pri každom spoločnom stretnutí. Budem sa tešiť na ďalšiu spoluprácu .
od Michala Kuzmiaková
very professional, helpful, and reliable, always trying to find the best solution for a client
od Zuzana Hornikova
changing digital channels to digital services with value for patients and payers
In my personal experience as a client, Mr. Babusik provided the complex and expert support I expected. Given the many non-standard aspects of our transaction, this was very much appreciated and I would be happy to work together in the future.
od Marek Frecer
Senior Manager, PwC Slovakia
Profesionálny prístup.. vidno, že pána Babušíka jeho práca baví..čo veľmi oceňujem, že vie aktívne počúvať.
od Kristína Stará
Pozitivny a proaktivny pristup k praci. Vybavil vsetko potrebne pre klienta. Proces predaja isiel hladko a bez ziadnych problemov, resp. neprenasal ich na klienta.
od Marek Valachovič
Musím uznať, že pán Babušík je skutočný profesionál. V dnešnej dobe má málokto takýto proaktívny prístup.
od Róbert Gajdoš
Ivan, este raz velmi pekne dakujeme za skvely servis. V dnesnom presytenom trhu realitnych maklerov je skvele najst aj takeho, ktory svoju pracu zastane na velmi profesionalnej urovni. Ocenujem najma proaktivnost a probiznisovy pristup pri predaji nehnutelnosti. Vynikajuca uroven sluzieb, s ktorou sa bezne na trhu nestretnete. Mozeme len odporucat👌
od Radka Ličková
Senior Leasing and Marketing Manager, Penta Real Estate
Excelentný klientský prístup, ochota v každom čase, znalosť trhu a odbornosť. Iva Babušíka odporúčam.
od Ivar Ličko
Head of Retail Leasing, HB Reavis
Spoločnú spoluprácu hodnotím veľmi pozitívne. Vždy sa snažil vyjsť klientom v ústrety a otvorene komunikoval. Určite by som ho oslovil pri ďalších príležitostiach a opätovne rád spolupracoval! 👍
od Robert Havlik
Construction Consultant, Penta Real Estate
S pánom Babušíkom som bol nadmieru spokojný, čo sa týka plynulosti celého procesu predaja a jeho prehľade na realitnom trhu.
od Ivan Janiš
Manager at PROSIGHT Slovensko
Maximálny profesionál s dlhoročnou praxou. Určite využijem jeho skúsenosti s realitným trhom aj v budúcnosti. Ak hľadáte skutočne kvalitu v tomto obore, tak môžem len odporučiť.
od Martin Oškera
Vedúci tímu DP, VÚB banka
Srdečne ďakujem za bezchybné sprevádzanie v celom procese úspešného predaja. Ak hľadáte profesionalitu, maximálnu ústretovosť, výbornú osobnú komunikáciu, oslovte p. Babušíka.
od Martina Regecová
S panom Babusikom som bol maximalne spokojny. Bezproblemova a promptna komunikacia. Velmi ochotny a flexibilny. Zmluvy boli pripravene profesionalne, nikto z mojich znamych pravnikov nemal ziadne pripomienky. Takziez by som chcel vyzdvihnut priatelsky pristup. Jednoznacne odporucam!
od Martin Belak
Ivan má profesionálny, férový a zároveň ľudský prístup. Robí svoju prácu najlepšie ako vie a robí ju naozaj dobre. Ak chce niekto predať nehnuteľnosť za vyššiu ako bežnú cenu a v rozumnom čase, tak Ivan patrí k tým ľuďom, o ktorých som presvedčený, že to dokážu. Podľa mňa patrí k tým najlepším vo svojom odbore. Je mi cťou a zároveň potešením spolupracovať práve s ním.
od Jaroslav Ilek
Regionálny riaditeľ, Swiss Life Select Slovensko, a. s.
Musím vyzdvihnúť profesionálny prístup od samotného začiatku až po ukončenie celého predajného procesu. Ivan Babušík od prvého momentu vystupoval presne tak, ako by mal realitný maklér komunikovať a byť doma v danej problematike . Jeho služby rád využijem opäť a zároveň ich môžem odporučiť každému.
od Martin Sekerka
Project Manager, Lucron

Pridajte sa aj Vy k mojím spokojným klientom

Veľmi rád Vám odpoviem na všetky Vaše otázky

Ivan Babušík

realitný agent

Bratislava
Pažítkova 3, 821 03


Compare listings

Compare