Výkup nehnuteľnosti do 48 hodín

Potrebujete predať svoju nehnuteľnosť v krátkom čase?

Expresný výkup nehnuteľností do 48 hodín je pre Vás tou správnou alternatívou.

Najčastejšie dôvody rýchleho predaja, s ktorými sa stretávame:

Zmena bývania

Potrebujete sa rýchlo presťahovať do iného mesta, riešite kúpu inej nehnuteľnosti a potrebujete na jej kúpu hotovosť.

Dedenie

Náročná situácia, ktorá často môže spôsobiť nezhody, hlavne keď niekto potrebuje hotovosť čo najrýchlejšie a hlavne efektívne – nemusíte do nehnuteľnosti investovať ďalšie financie.

Dedenie

Náročná situácia, ktorá často môže spôsobiť nezhody, hlavne keď niekto potrebuje hotovosť čo najrýchlejšie a hlavne efektívne – nemusíte do nehnuteľnosti investovať ďalšie financie.

Finančné tažkosti

Nastali vo Vašom živote komplikácie, stratili ste prácu, utrpeli ste úraz či máte chorobu. Aj toto sú dôvody pre ktoré môžete mať problém so splácaním hypotéky, dokonca Vám môže hroziť exekúcia či dražba.

Rozvodové konanie

Počas tohto náročného obdobia je potrebné riešiť množstvo náročných situácií: uzatvoriť dohody v súvislosti s deťmi, rozdeliť majetky, nájsť si nové bývanie, stretnúť sa so svojim právnym zástupcom, na strane druhej si musíte upratať svoj život a vyrovnať sa so svojimi emóciami. Rýchly predaj nehnuteľnosti Vám pomôže posunúť sa so svojim životom ďalej.

Rozvodové konanie

Počas tohto náročného obdobia je potrebné riešiť množstvo náročných situácií: zatvoriť dohody v súvislosti s deťmi, rozdeliť majetky, nájsť si nové bývanie, stretnúť sa so svojim právnym zástupcom, na strane druhej si musíte upratať svoj život a vyrovnať sa so svojimi emóciami. Rýchly predaj nehnuteľnosti Vám pomôže posunúť sa so svojim životom ďalej.

Ako to funguje?

Prvé informácie

Povedzte nám o Vašej nehnuteľnosti. Následne na základe dostupných informácii a osobnej obhliadky Vašu nehnuteľnosť ohodnotíme.

Dáme Vám cenovú ponuku

Maximálne do 24 hodín po obdržaní všetkých podkladov, Vám vypracujeme cenovú ponuku na okamžité odkúpenie Vašej nehnuteľnosti. Ponuka má obmedzenú platnosť 3 dni.

Istota a bezproblémový predaj

Ak prijímete cenovú ponuku, zabezpečíme rýchly a bezproblémový predaj. Pripravíme celú predajnú dokumentáciu a finančné prostriedky budete mať na svojom bankovom účte za pár dní.

Kto kúpi Vašu nehnuteľnosť?

Výhodou je že v našej realitnej spoločnosti disponujeme vlastným kapitálom, ktorý máme určený na výkup. Zároveň som však aj členom medzinárodnej skupiny investorov do nehnuteľností. Vďaka tomu mám prístup k slovenským aj zahraničným hotovostným investorom, čo zaručuje, že celý proces predaja prebieha niekoľkonásobne rýchlejšie.

Prečo výkup nehnuteľnosti práve s nami?

Zabezpečíme Vám nielen rýchly a bezproblémový predaj, ale zároveň Vám ponúkneme aj férovú výkupnú cenu, aby bol obchod ukončený v zmysle win-win pre všetky strany. Samozrejmosťou je právne poradenstvo s kompletnou zmluvnou dokumentáciou a v neposlednom rade overení investori.

Vyplňte údaje o nehnuteľnosti a získajte ponuku do 24 hodín

Zadajte parametre a my Vám do 24 hodín pošleme cenu, za ktorú by sme odkúpili Vašu nehnuteľnosť.

Compare listings

Compare