Spoznávame novostavby v Bratislave: NUPPU

Developerských projektov/ novostavieb v Bratislave  neustále pribúda. Keďže som pri mnohých developerských projektoch pôsobil, rozhodol som sa, že Vám ich priblížim, aby ste sa v nich vedeli lepšie zorientovať. Týmto článkom pre Vás štartujem seriál o novostavbách v Bratislave, s ktorými mám osobnú či pracovnú skúsenosť.

Rád by som začal v Ružinovev novostavbe NUPPU, ktorá je už pár rokov mojím domovom. Ide o developerský projekt od YIT, lokalizovaný na území medzi ulicami Mlynské nivy a Hraničná. Samotné okolie je kľudné a charakteristické prevažne zástavbou rodinných domov.

Pri výbere môjho bývania boli najdôležitejšie tieto kritériá: lokalita a dostupnosť do mesta, príjemné prostredie pre život – s dostatkom zelene a s možnosťami športovania, občianska vybavenosť, „energia projektu“  a kvalita prevedenia celého projektu.

Lokalita a občianska vybavenosť:

Ružinov patrí k najzelenším a najlepšie hodnotením oblastiam Bratislavy pre život. V blízkom okolí NUPPU nájdete reštaurácie, potraviny Kraj a Delia, kaderníctvo, lekáreň, kaviareň, školu či škôlku. V pešej dostupnosti sa do pár minút dostanete k Štrkoveckému či Ružinovskému jazeru, do Parku Andreja Hlinku, alebo nákupného centra Retro. Umiestnenie v blízkosti obchvatu (diaľnica D1) zároveň zaručuje rýchlu dostupnosť autom do celej Bratislavy. V tesnej blízkosti projektu sa nachádza aj novovybudovaná zastávka MHD. V NUPPU tiež nájdete dostatok parkingov pre návštevy a funguje tu aj služba carsharingu.

zdroj: YIT Slovakia

Príjemné prostredie pre život:

Areál NUPPU je charakteristický svojím prijemným vnútroblokom s množstvom zelene a zaujímavými prvkami pre deti aj dospelých. Nájdete tu zónu na cvičenie, bežeckú dráhu, futbalové ihrisko, basketbalový kôš, grilovaciu zónu, detské ihriská, ping-pongové stoly či priestor na venčenie psov. Veľkou výhodou je aj spoločenská miestnosť (klubovňa) v každej budove, vhodná na oslavy s kompletným zariadením (kuchynka, gauč, TV, stoly so stoličkami, stolný futbal). V spojení s príjemnou architektúrou a podlažnosťou budov (väčšinou 7 poschodí) vytvára projekt skutočne perfektnú atmosféru na bývanie. Zároveň veľmi oceňujem aj priame napojenie na cyklotrasu, vďaka ktorej sa dostanete na obidve strany hrádze.

zdroj: YIT Slovakia

Na základe mojich skúseností novostavbu NUPPU určite odporúčam pre mladých ale aj rodiny s deťmi. Výsledkom odporúčaní sú už aj ďalší kamaráti, ktorí si bývanie v projekte naplno užívajú.

Ak by ste sa chceli stať aj Vy mojím susedom, dávam Vám do pozornosti tieto byty, stačí si len vybrať (kliknúť na obrázok nižšie):

3 izbovy byt, NUPPU TULPPAANI
Na predaj: 3kk byt na 4.p.

V prípade ak ste vyššie v ponuke nenašli nehnuteľnosť, akú hľadáte, alebo porebujete pomôcť s predajom/prenájmom Vášho bytu, kontaktujte ma. Rád Vám pomôžem.

Virtualny Homestaging_ivanbabusik.sk

Virtuálny Homestaging: Nová cesta k predaju

Virtuálny Homestaging vnímam ako novú cestu k úspešnému predaju novostavieb či nezariadených nehnuteľností. Ak chcete spraviť vašu nehnuteľnosť atraktívnejšou a odlíšiť sa od konkurencie, no

Viac

Compare listings

Compare