Spoznávame novostavby v Bratislave 2: OPAL Jarovce

Ak hľadáte bývanie v mestskej časti Jarovce či Rusovce, prosím zbystrite svoju pozornosť. V tomto článku si totiž predstavíme ďalšiu z novostavieb Bratislavy. Tentokrát sa pozrieme na developerský projekt OPAL JAROVCE od spoločnosti ISMONT

Jarovce patria k najmenším bratislavským mestským častiam, no ich popularita vzhľadom na výbornú polohu a peknú prírodu neustále rastie. Práve tieto výhody využili viacerí developeri, vďaka čomu sa najmä severná časť Jaroviec rozrastá o ďalšie novostavby. Vzhľadom na fakt, že developeri sa sústredili v nových projektoch hlavne na byty, spravili tak bývanie v Jarovciach cenovo dostupnejšie a zároveň príťažlivejšie pre viacero ľudí.

Prečo práve Jarovce?

Keďže som v Jarovciach zastrešoval predaj viacerých nehnuteľností, vždy som sa pýtal predávajúcich ale aj kupujúcich, čo ich oslovilo najviac. Najčastejšia sa opakovala odpoveď: Pokoj a príjemné bývanie v kombinácii s rýchlou dostupnosťou do mesta. Tieto slová určite potvrdzujem aj ja. V poslednej dobe k tomu ešte  výrazne dopomohlo aj dobudovanie úseku diaľnice D4 a Lužného mostu. Mne napr. trvala cesta z Ružinova až k projektu OPAL v utorok o 8:30 cca 10 min. autom.

Napriek tomu, že Jarovce sú menšou mestskou časťou Bratislavy, disponujú kompletnou občianskou vybavenosťou od materskej cez základnú školu, reštaurácie a kaviarne, potraviny, športoviská či dokonca aj zubné centrum. Skvelým benefitom pre športových fanúšikov je taktiež blízkosť Petržalskej hrádze (bicykel, korčule), Areálu vodnej kanoistiky či dostupnosť Rusovského alebo Čunovského jazera.

OPAL_JAROVCE
zdroj: ISMONT

Čím je zaujímavá novostavba OPAL?

Určite už vyššie spomínanou polohou v blízkosti úseku D4, no napriek tomu kľudným okolím (málo vídaná kombinácia). Okolie je charakterizované prevažne rodinnými domami a zeleňou. Práve zachovanie zelene, resp. zelené vnútrobloky sú jedným z veľmi dôležitých faktorov pre príjemné bývanie.

Zaujímavým a nie úplne tradičným prvkom je aj samotná architektúra budov, ktorá sa odlišuje od konceptov, ktoré štandardne nájdeme v Bratislave. Sympatická je určite aj podlažnosť budov, keďže najvyššie budovy  majú len 4 nadzemné podlažia a 21 viladomov dokonca len 2.

Určite je potrebné vyzdvihnúť aj zakomponovanie technológií ako stropné chladenie či kúrenie, predprípravu na exteriérové žalúzie. Byty sa v drvivej väčšine prípadov predávajú ako holobyty, čo Vám opäť poskytne priestor na dotvorenie si bývania podľa vlastných predstáv.

Ku kvalitnému bývaniu s určitosťou patrí aj občianska vybavenosť. Ako som už vyššie spomínal, samotné Jarovce sú na tom veľmi dobre, ale čo samotný projekt OPAL a jeho najbližšie okolie? Dobrá správa je, že aj na toto sa myslelo. Na prízemí bytových domov sa budú nachádzať aj retailové prevádzky. Výborné je, že aj vedľajšie projekty (Nový Jantár, Dve Sýpky) disponujú potravinami, reštauráciou či coworkingovým priestorom. Príjemným prvkom bude aj novovybudované námestie vo vedľajšom projekte Dve Sýpky. Myslím si, že každý si tu dokáže nájsť to svoje.

V neposlednom rade môže byť zaujímavým faktorom aj cena. Vzdialenosť medzi najbližšou novostavbou smerom k centru (Slnečnice) je minimálna, avšak rozdiel v cene je značný. Hlavne keď sa viete dostať do mesta nielen autom, ale aj MHD, pričom zastávka je priamo pred Opálom.

zdroj: ISMONT

Zaujal Vás projekt OPAL JAROVCEKontaktujte ma! Získajte bývanie podľa svojich predstáv. Aktuálne Vám v ňom viem ponúknuť tieto byty: 

2 izbový byt s celkovou výmerou 63 m2
3 izbový byt s celkovou výmerou 72,5 m2
4 izbový byt (mezonet) s celkovou výmerou 111,52 m2

Pre lepšiu predstavu, ako môže vyzerať už zariadený 3 izbový byt si pozrite vizualizácie v nasledujúcej ponuke nižšie (stačí kliknúť na obrázok).👇👇

Virtualny Homestaging_ivanbabusik.sk

Virtuálny Homestaging: Nová cesta k predaju

Virtuálny Homestaging vnímam ako novú cestu k úspešnému predaju novostavieb či nezariadených nehnuteľností. Ak chcete spraviť vašu nehnuteľnosť atraktívnejšou a odlíšiť sa od konkurencie, no

Viac

Compare listings

Compare