Víťazi súťaže: Najlepšia realitná kancelária roka

Ako si vybrať najlepšiu realitnú kanceláriu v Bratislave?  Ako získať silného a spoľahlivého partnera vo svete nehnuteľností?

Pomôcť pri výbere správnej realitnej kancelárie Vám môžu realitné organizácie, ktoré ich združujú. Každoročne totiž monitorujú a hodnotia ich činnosť. Nezávislá porota zložená z odborníkov v jednotlivých oblastiach následne vyhlasuje tých najlepších.

Aj tento rok Realitná Únia Slovenskej Republiky oceňovala najlepšie realitné kancelárie podľa ich pôsobnosti v regiónoch a tiež celkového víťaza pre celé Slovensko.

Kľúčovými kritériami pre porotcov boli:

  • Referencie klientov a úroveň poskytovaných služieb
  • Marketingová komunikácia a prezentácia spoločnosti
  • Kvalita inzercie (úroveň textov, aktuálnosť fotografií)
  • Úroveň právnych výstupov a ochrana spotrebiteľa
  • Manažment kancelárie a vedenie maklérov

Kompletnú metodiku a víťazov súťaže nájdete tu.

Veľmi ma teší, že sa nám (spoločnosť Bosen Group, predtým pod názvom Delta Property BA) už tretí krát v rade podarilo získať ocenenie: Realitná kancelária roka pre región Bratislava a zároveň ocenenie Absolútny víťaz (celé Slovensko). Vnímame to ako veľký záväzok, a preto spravíme maximum, aby sme naďalej napredovali a prinášali pre klientov ten najlepší servis.

V Bosen Group za našu najsilnejšiu stránku (práve v období pandémie), považujeme schopnosť prispôsobiť sa zmeneným podmienkam realitného trhu. Neustále preto inovujeme a zdokonaľujeme prezentáciu a marketing nehnuteľností. Čo je však kľúčové, v centre hlavného záujmu je pre nás vždy klient, jeho potreby a ciele. Práve spokojnosť klienta je totiž jedným z najdôležitejších kritérií úspechu.

bosen group_team
Bosen Group team

Verím, že aj v tomto roku budeme pre Vás ten najlepší partner vo svete nehnuteľností. Tešíme sa na spoluprácu.

P.S. Ako si vybrať najlepšieho makléra Vám prezradím v tomto článku.

Virtualny Homestaging_ivanbabusik.sk

Virtuálny Homestaging: Nová cesta k predaju

Virtuálny Homestaging vnímam ako novú cestu k úspešnému predaju novostavieb či nezariadených nehnuteľností. Ak chcete spraviť vašu nehnuteľnosť atraktívnejšou a odlíšiť sa od konkurencie, no

Viac

Compare listings

Compare