Virtuálny Homestaging: Nová cesta k predaju

Virtuálny Homestaging vnímam ako novú cestu k úspešnému predaju novostavieb či nezariadených nehnuteľností. Ak chcete spraviť vašu nehnuteľnosť atraktívnejšou a odlíšiť sa od konkurencie, no zároveň nechcete míňať dodatočné financie na jej zariaďovanie, čítajte ďalej.

Nezabúdajte, že pri predaji zohrávajú kľúčovú rolu emócie a to, ako na nás nehnuteľnosť pôsobí už na prvý pohľad na realitných portáloch, či v reklame. 

Ktorá z fotiek nižšie vo vás vyvoláva väčší záujem?

Aký je rozdiel medzi klasickým a virtuálnym homestagingom?

Klasický Homestaging a jeho výhody som vám predstavil v tomto článku.  Zjednodušene povedané, je to profesionálna príprava nehnuteľnosti na predaj či prenájom. Zahŕňa napríklad vypratanie či dozariadenie nehnuteľnosti, doplnenie dekorácií, úpravu exteriéru.

Ako však postupovať v prípade ak mám nezariadenú nehnuteľnosť v „štandarde“ alebo dokonca v holopriestore? 

Môžete byt či nehnuteľnosť nafotiť tak ako je, ale v tom prípade oslabujete pôsobenie na emočnú stránku budúceho kupujúceho. To môže byť dosť veľká škoda, ktorá sa prejaví v počte záujemcov, rýchlosti predaja, či aj v podobe samotnej výšky predajnej ceny.

Odporúčam teda využiť variant vizualizácie, ale ešte viac preferujem virtuálny homestaging. Pri ňom totiž vidíte reálny/aktuálny ako aj možný budúci stav – zariadenej nehnuteľnosti. Záujemca tak získava predstavu o veľkosti priestoru, možnej využiteľnosti a dostáva aj inšpirácie na zariadenie (čo mnohí oceňujú).

Čo získam vďaka Virtuálnemu Homestagingu?

  1. Odlíšite sa od konkurencie.
  2. Získate skvelý prvý dojem.
  3. Ušetríte čas a financie na dozariaďovanie.
  4. Ukážete potenciál nehnuteľnosti na Maximum.
  5. Urýchlite predaj nehnuteľnosti.
  6. Zvýšite predajnú sumu.

 

Príprava nehnuteľnosti pred predajom je skutočne dôležitá a odporúčam jej venovať dostatok času a pozornosti. Mnohými je to podceňovaná služba a časť predajného procesu, no naše čísla hovoria jasnou rečou. Ak chcete byť pri predaji úspešný, využívajte variant klasického alebo virtuálneho homestagingu.

Ak v tejto sfére potrebujete konzultáciu, či pomoc dajte mi vedieť a rád pomôžem.

dan z nehnutelnosti

Daň z nehnuteľnosti na rok 2024

Nezabudnite: Daňové priznanie k dani z nehnuteľnosti na rok 2024 je nutné podať do 31.1.2024. Ste povinný platiť daň z nehnuteľnosti? Kam podať daňové priznanie?

Viac

Compare listings

Compare